Наш Сервісний центр виконує сервісне обслуговування та ремонт побутової техніки, мобільних телефонів, аудіо-, відеотехніки, IT техніки. Ми працюєм з 2006року. Наші інженери проходять постійне підвищення кваліфікації, та сертифікацію у провідних виробників побутової техніки, таких як Samsung, LG та інших. Ми являємось Авторизованим Сервісним Центром багатьох торгових марок, таких як Samsung, LG, Zelmer, Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups, Braun, Kenwood, Delonghi, Daewoo, Scarlett, Rotex, Vitek, Prology, DEX, Candy, Hoover, Iberna,, Whirpool, Rainford, DIGITAL, та інші.

        Саме тому радимо Вам як споживачам звертатися до нас при виникненні будь-якої проблеми з Вашою технікою. Так як ми маємо доступ до документації потрібної для ремонту, у нас працюють досвідчені інженери, а також ми можем напряму у представників виробника замовляти оригінальні запчастини та аксесуари.
        У нашому сервісному центрі Ви зможете придбати найбільш популярні запчастини та аксесуари для побутової техніки такі як фільтри та мішки для порохотягів, тарілки для мікрохвильових печей, насадки та ножі для кухонних комбайнів, та інші або замовити ті яких не виявиться в наявності. Ремонт виконуєм як на дому у замовника так і в сервісному центрі.

 

photo 2018-12-10 16-11-40